מערכת COL
|
יום ו' אב ה׳תשס״ה
11.08.2005
תלמידי ישיבות חב"ד יוצאים לחופשת 'בין הזמנים'
בישיבות חב"ד ברחבי הארץ, הסתיימה שנת הלימודים והתמימים יצאו לתקופת בין הזמנים שבה יוכלו להבריא את הגוף ואת הנפש כהכנה לשנת הלימודים הבאה. חופשת 'בין הזמנים' תסתיים לקראת סוף חודש מנחם-אב. ברחבי הארץ יתקיימו 'סדרי' בין הזמנים בריכוזי חב"ד, ובמהלכם, יתקיימו התוועדויות והרצאות יחד עם תלמידי התמימים.
![תלמידי ישיבות חב תלמידי ישיבות חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2005/08/5c2ac822cf20d_1546307618_news_main_gallery.jpg)
(ארכיון)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות