שניאור דייטש
|
יום ב' אלול ה׳תשפ״א
10.08.2021
בת"ת בכפ"ח פתחו שנה"ל רק לקטנים: "שמחה מהולה בעצב"
הרב מנדי כהן מנהל תלמוד תורה בכפר חב"ד, שפתח הבוקר את שנה"ל רק לגנים ולכיתות א'-ג' בראיון ב'קול ברמה': "פתיחת שנת הלימודים בתלמוד תורה מהולה בעצב לאחר שלמעלה מ-30 תלמידים התגלו כמאומתים. בישיבה שקיימנו במועצה, מסתבר שגילאי ההדבקה הם בעיקר 9-10. ביקשנו לוודא שרק ילדים שאין להם אח או קרוב משפחה מאומת – יגיעו ללימודים"
המנהל הרב מנדי כהן הבוקר, בפתיחת שנה"ל החלקית (צילום: מנדי הכטמן)
להאזנה לראיון:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות