מערכת COL | יום כ"ו אב ה׳תשפ״א 04.08.2021

שליחת הרבי בהנובר הרבנית וולף במכתב אישי לרב ניימרק ורעייתו

 "ואתם הייתם צעד משמעותי מאוד בהתייצבות המחודשת הזו. הגעתם שניכם, עם כל המרץ והחיות, נתתם את כולכם עבור והכלל והפרט, ויש לכם נתח נכבד בתמונת המצב של הקהילה כפי שהיא כיום" | שנה אחרי שהגיעו לסייע לה בעבודת השליחות, אחרי פטירת בעלה, הגב' שטערני וולף במכתב אל בני הזוג ניימרק
שליחת הרבי בהנובר הרבנית וולף במכתב אישי לרב ניימרק ורעייתו
הרב ניימרק

שנה אחרי שהגיעו לפעול בשליחות הרבי בהנובר שבגרמניה, ולמלא את מקומו של השליח במקום הרב בנימין וולף ע"ה שנפטר בדמי ימיו בשנה שעברה, הודתה רעייתו הרבנית שטערני וולף תבדל"ח לרב אליהו ורעייתו חסיה ניימרק במכתב אישי מיוחד.

"זו היתה שנה מאוד לא קלה, שנה מלאה אתגרים לכולנו. לקהילה, למקורבים, וכמובן לנו אישית. לא ידענו מה עושים, איך עושים, מה הצעד הבא שלנו, היו יותר שאלות מתשובות", כתבה הרבנית וולף.

"אבל דבר אחד היה ברור - קמים וממשיכים, ועם כל העוצמה. לא שוקעים, אלא מתעצמים. זה היה הכרחי לנו, זה היה נדרש לקהילה, וזה היה חיוני לכל מי ששמע והכיר את חב"ד הנובר".

שליחת הרבי הוסיפר: "ואתם הייתם צעד משמעותי מאוד בהתייצבות המחודשת הזו. הגעתם שניכם, עם כל המרץ והחיות, נתתם את כולכם עבור והכלל והפרט, ויש לכם נתח נכבד בתמונת המצב של הקהילה כפי שהיא כיום.

"תודה על השנה הפוריה, תודה על העשיה, על ההשקעה הגדולה, ועל הפעילות ביום ובלילה בשליחותו של הרבי כאן בהנובר.

"אני בטוחה כי הקב"ה ישלם לכם מידו המלאה הפתוחה הקדושה והרחבה, והרבי ירעיף עליכם שפע של ברכה והצלחה בכל, ותראו במימוש הברכות בעיני בשר, מתוך נחת ושמחה לאורך ימי ושנים טובות. תודה רבה על הכל! שטערני והילדים".

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.