מנדי ברגר
|
יום כ"א אב ה׳תשפ״א
30.07.2021
36 שלוחי חב"ד שהיו על הטיסה קיבלו 2,000 דולר • מדוע?
במהלך הטיסה חזרה מאלמא-אטא שבקזחסטן לניו-יורק, בה נסעו כ-200 חסידי חב"ד, הודיע העסקן ר' משה פינסון נשיא בית הכנסת 'בית שמואל' בקראון הייטס לנוסעים, כי לרגל היארצייט של אביו של הרבי - רבי לוי יצחק שניאורסון זצ"ל, כל שליח שנמצא על המטוס יקבל 2,000$ לטובת הפעילות שלו
![36 שלוחי חב 36 שלוחי חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2021/07/6103dff7c4ddc_1627643895_news_main_gallery.jpg)
במהלך הטיסה חזרה מאלמא-אטא שבקזחסטן לניו-יורק, בה נסעו כ-200 חסידי חב"ד, הודיע העסקן ר' משה פינסון נשיא בית הכנסת 'בית שמואל' בקראון הייטס לנוסעים, כי לרגל היארצייט של אביו של הרבי - רבי לוי יצחק שניאורסון זצ"ל, כל שליח שנמצא על המטוס יקבל 2,000$ לטובת הפעילות שלו.
ההחלטה הגיעה לאחר התוועדות ארוכה שנערכה במהלך הטיסה, כ-14 שעות ברציפות.
הנוסעים פתחו את הכיס וחיש מהר נאספו התרומות, בסך 72,000$ אותם יחלקו כאמור בין 36 שלוחי חב"ד שעל המטוס.
המתנות יינתנו באמצעות 'קרן לוי יצחק', בניהולו של הרב שמעיה קרינסקי.
צפו בהודעה על המטוס:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות