מנחם קרביצקי | יום ו' אב ה׳תשפ״א 15.07.2021

'מכבי' משקיעה בשוק החב"די, השבוע הושקה הניידת הראשונה ברחובות

בהנהלת מחוז הדרום של מכבי שירותי בריאות יזמו את "ניידת הבריאות" שתצא לרחובות הערים ותקיים פעילויות להקניית אורח חיים בריא בקהילה ▪ פעילות הניידת הושקה השבוע כפיילוט ברחובות ולנוכח ההצלחה ירחיבו במכבי את פעילות הניידת לערים ויישובים נוספים  ▪ ליאת שי, מנהלת התפעול של מכבי במחוז הדרום: "הניידת מנגישה את הקניית ערכי אורח החיים הבריא בקהילה גם סמוך לבית ממש"
'מכבי' משקיעה בשוק החב
רב בית הכנסת 'בית לוי יצחק' ובנו של רב קהילת חב"ד ומרכז העיר רחובות הרב שמואל גלוכובסקי, מנהל מרחב רחובות במכבי מר יותם ברניס, גבאי בית הכנסת בית מנחם וחבר הנהלת קהילת חב"ד רחובות הרב שאול גולדברג ומתאם קשרי הקהילה של מכבי ברחובות הרב אריה ליפסקר בניידת הבריאות

ניידת הבריאות של מחוז הדרום במכבי שירותי בריאות, יצאה השבוע לדרך ברחובות שם נערך הפיילוט הראשוני שזכה להצלחה רבה. ביום שני, ג' אב, הגיעה ניידת הבריאות לחנייה הסמוכה לרחוב וינר 2 ברחובות, והציעה שורה של פעילויות בנושא בריאות. בפעילות הניידת השתתפו עשרות רבות מתושבי האזור שנחשפו להרצאות מעשירות בתחומי הבריאות.

במהלך שהותה של ניידת הבריאות ברחובות מסרה הדיאטנית הגב' אורלי דבורה הרצאה על תזונה מאוזנת לילדים לקהל הרחב, בהמשך ביצעה אחות מכבי בדיקות שגרתיות לחברי מכבי שביקשו זאת, ולאחר מכן מסרה פיזיותרפיסטית מכבי הדרכה לפעילות גופנית אחרי לידה, פיזיותרפיסטית מכבי העניקה ייעוץ פרטני לנשים לפעילות גופנית ואחר הצהרים מסר צוות מכבי דנט הדרכה על צחצוח שיניים. מלבד הבדיקות שנערכו לחברי מכבי, שאר הפעילות הייתה פתוחה לקהל הרחב.

ניידת הבריאות שיזמה הנהלת מכבי במחוז הדרום, שמה לה למטרה לחזק את הקניית ערכי אורח החיים הבריא לציבור. הפעילות שהתקיימה השבוע ברחובות בוצעה כפיילוט שזכה להצלחה רבה, ובהמשך מתכננים בהנהלת המחוז לשגר את הניידת למגוון פעילויות נוספות בערים וביישובים נוספים במחוז.

בהשקת הניידת השתתפו מנהל מרחב רחובות במכבי שירותי בריאות יותם ברניס, סגנית מנהלת המרחב הגב' מירי מלכי ומתאמי קשרי הקהילה ברחובות, הרב אריה ליפסקר והרב יצחק שפיצר.

לדברי ליאת שי, מנהלת התפעול של מכבי במחוז הדרום: "כקופה מובילה במחוז הדרום, מכבי רואה צורך לחזק את בריאות התושבים – כשאורח חיים בריא הוא חלק בלתי נפרד מכך. אנו יוזמים ושותפים על העת לפעילויות קידום בריאות רבות בקהילה. ניידת הבריאות הייחודית שיזמנו נועדה להנגיש את הקניית ערכי אורח החיים הבריא בקהילה לכל אחד ממש סמוך לבית, ואנו בטוחים כי הניידת תתרום רבות לחיזוק ההרגליים הבריאותיים של משתתפי הפעילות".

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.