צבי סופר
|
יום י"ט תמוז ה׳תשפ״א
29.06.2021
בישיבת אור יהודה חנכו מקווה חדש • גלריה מסכמת
בהשתתפות רבני חב"ד, צוות הישיבה והתמימים נחנך במעמד חגיגי מקווה 'מי אליהו' בישיבת תות"ל אור יהודה, תרומת הנגיד החסידי ר' יוסף מיכאלשוילי ומשפחתו • המשתתפים קיבלו בתרומת הנגיד את הספר הראשון מתוך סדרת הספרים לדמותו ופועלו של המזכיר הרב יהודה לייב גרונר ע"ה • צלםCOL שניאור שיף מגיש תיעוד מלא מהאירוע
![בישיבת אור יהודה חנכו מקווה חדש • גלריה מסכמת בישיבת אור יהודה חנכו מקווה חדש • גלריה מסכמת](https://col.org.il/files/uploads/crop/2021/06/60db0a4e5865f_1624967758_news_main_gallery.jpg)
צילום: שניאור שיף, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות