צבי סופר
|
יום י"ט סיון ה׳תשפ״א
30.05.2021
עשור לפעילותו: טקס הצדעה לארגון החסד 'מתנדבים בכפר'
תושבי כפר חב"ד, אורחים, אח"מים ואישי ציבור הגיעו הערב (א') להצדיע לארגון 'מתנדבים בכפר' בראשות מוישל'ה גוטמן, המציין עשור לפעילותו והתמודדות מורכבת בתקופת הקורונה • האירוע נערך בתחנת ההזנקה של מד"א, בחסות מועצת 'שדות דן' וועד כפר חב"ד • השר אמיר אוחנה נשא דברים חמים על רוח ההתנדבות בכפר חב"ד כסמל ודוגמא • צפו בלגריית תמונות ראשונית של הצלם שניאור שיף – גלריה מלאה בהמשך
![עשור לפעילותו: טקס הצדעה לארגון החסד 'מתנדבים בכפר' עשור לפעילותו: טקס הצדעה לארגון החסד 'מתנדבים בכפר'](https://col.org.il/files/uploads/crop/2021/05/60b3db26e3cb9_1622399782_news_main_gallery.jpg)
צילום: שניאור שיף, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות