צבי סופר
|
יום כ"ט אייר ה׳תשפ״א
11.05.2021
שַׁאֲלִי שְׂרוּפָה בָּאֵשׁ: הצלם מאיר דהן יצא לתעד במוקדי הפרעות
הצלם מאיר דהן יצא לתעד בבוקר שאחרי ליל הפרעות, את הרחובות שהפכו לזירת קרב, ברמלה ולוד • המראות הקשים של כיתות הלימוד השרופות במכינה הצבאית בלוד, מכוניות שרופות בכל פינה ובתי כנסת עם חלונות ודלתות שספגו מטח אבנים וסלעים מהפורעים הערבים • צפו בתיעוד בלעדי מהזירה
![שַׁאֲלִי שְׂרוּפָה בָּאֵשׁ: הצלם מאיר דהן יצא לתעד במוקדי הפרעות שַׁאֲלִי שְׂרוּפָה בָּאֵשׁ: הצלם מאיר דהן יצא לתעד במוקדי הפרעות](https://col.org.il/files/uploads/crop/2021/05/609a7fb373992_1620737971_news_main_gallery.jpg)
צילומים: מאיר דהן, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות