צבי סופר
|
יום כ"ג אייר ה׳תשפ״א
05.05.2021
היום השני בכינוס הארצי נחתם בשלושה מוקדי התוועדות
כינוס השלוחים הארצי בניר עציון מתנהל זה היום השלישי ברציפות • לאחר טקס מינוי שליח ה-1000 במעמד חברי בי"ד רבני חב"ד שנערך אתמול, השתתפו השלוחים במושבים קבוצתיים, ושמעו הרצאות על התנהלות נכונה בעולם העמותות, חידושים טכנולוגיים וגיוס כספים, וגם שיח שלוחים וותיקים • המושב המרכזי נסב סביב 'כוח התורה' - ניהול שיעורי תורה בשליחות • את הערב השני בכינוס חתמו השלוחים בשלושה מוקדי התוועדות סוחפים
![היום השני בכינוס הארצי נחתם בשלושה מוקדי התוועדות היום השני בכינוס הארצי נחתם בשלושה מוקדי התוועדות](https://col.org.il/files/uploads/crop/2021/05/60925b8e0904e_1620204430_news_main_gallery.jpg)
צילום: יחזקאל איטקין
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות