מנדי ברגר
|
יום כ"א אייר ה׳תשפ״א
03.05.2021
הפריחו בלונים בתהלוכה: "גם בכרמי הנדיב רוצים משיח"
מאות ילדים צעדו בשכונה החדשה בכרמי הנדיב בקרית מלאכי, בראשות שליח הרבי, הרב מנחם ליצמן, בתהלוכת ל"ג בעומר שהוקדשה לע"נ ההרוגים ולרפואת הפצועים באסון במירון • כ-100 ילדים קיבלו על עצמם החלטות טובות לזכות הפצועים, כאשר בסיום התהלוכה הפריחו בלונים עם הכיתוב "גם כרמי הנדיב רוצים משיח עכשיו!"
![הפריחו בלונים בתהלוכה: הפריחו בלונים בתהלוכה:](https://col.org.il/files/uploads/crop/2021/05/608fa7767fe04_1620027254_news_main_gallery.jpg)
צפו בווידאו:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות