מנדי ברגר
|
יום ח' אייר ה׳תשפ״א
20.04.2021
"אם היינו יודעים לטפל בכם כמו שצריך - הייתם נרתעים" • צפו
ח"כ יעקב מרגי מש"ס התעמת במליאת הכנסת עם ח"כ גלעד קריב מ'העבודה' - והטיח בו: "אבות אבותיך לא רצו את מדינת ישראל, אתה הובלת להתבוללות בגולה" • גם את יו"ר בל"ד, הוא תקף ואמר לו: "אם היינו יודעים לטפל בכם, להתנהג איתכם באמות מידה שלכם - הייתם נרתעים"
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2021/04/607e6eaf6595e_1618898607_news_main_gallery.jpg)
צילום: ערוץ הכנסת
צפו בקטע הווידאו:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות