שלמה מן
|
יום י' ניסן ה׳תשפ״א
23.03.2021
לרגל י"א ניסן: מוטי שטיינמץ עם ביצוע מרטיט לניגון "אבינו מלכנו"
הזמר מוטי שטיינמץ' מגיש ביצוע מרטיט, שובה לב, לניגון "אבינו מלכנו" של אדמו"ר הזקן • במסגרת פרויקט 'צמאה'. עיבוד וניהול מוזיקלי: נאור כרמי בימוי והפקה יעקב אסרף ניידת שידור ארז סנטרל במאי מצלמות אלי אביב תאורן אופיר בן חיים וידאו ארט: איציק דניאל - מדיה פרו
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
וואו וואו
י"ב ניסן ה׳תשפ״א