מערכת COL | יום י"ג תמוז ה׳תשס״ה 20.07.2005

סיום מבצע 'דעם רבינ'ס קינדער' ב'אהלי תורה' כפר חב"ד

אירוע רב רושם נערך בי"א בתמוז לתלמידי חדר "אהלי תורה" בכפר חב"ד באולם "בית זלטה בכפר חב"ד ב'. על הבמה ישובים זה לצד זה רבנים, חברי הנהלת החדר,יו"ר ועד כפר חב"ד ר' בנימין ליפשיץ. לצד הבימה יושבת קבוצת תלמידים מצטיינים ובהם נציגים מכל כיתה. ממול סודרו בסך מאות ספרי קודש שיחולקו במהלך המסיבה החגיגית. לאחר תפילת מנחה פותח המנחה הותיק הרב נפתלי רוט בדברי ברכה, ומזמין קבוצת תלמידים לומר את 12 הפסוקים. מנהל החדר הרב בן ציון וישצקי  הקריא את מכתבו של הרבי לחגיגת הסיום, והודה בחום ל חברי ההנהלה, למנהל החינוכי הרב יוסף הרשקוביץ  ולצוות המלמדים על העבודה החינוכית הנפלאה שהם עושים במהלך כל השנה.
סיום מבצע 'דעם רבינ'ס קינדער' ב'אהלי תורה' כפר חב
בין הנאומים השונים הנעימו מקהלת תלמידי כיתות ד' וה' יחד עם מלמדיהם ר' פישל הניג ור' ברוך שלום זוהר בניגוני חב"ד בשפת האידיש, כאשר בין לבין עולים המצטיינים השונים של הכיתות כדי לקבל את הפרסים.

המרא דאתרא הגאון הרב מרדכי שמואל אשכנזי, ציין כי גם היום לא פחות מתקופת תרפ"ז צריכים לעמוד על קוצו של יו"ד כאשר מדובר בחינוך הילדים על טהרת הקודש, ואיחל לתלמידים שיחיו שיגדלו חסידים יראי שמים ולמדנים, מסורים ונתונים לרבי נציג התלמידים זושא פלדמן המסיים השנה את לימודיו בחיידר, נשא דברי פרידה שריגשו את הקהל. "לא טעמנו טעם של לימודים חיצוניים כל השנים שלמדנו כאן, ועל כך עלינו לומר תודה להורינו שאנו לומדים בחדר "אהלי תורה".

בסיום האירוע התקיימו שני הגרלות לנסיעה לרבי, הגרלה הראשונה שהיתה על מבצע ה נהגה חסידים זכה התלמיד משה צבי הלפרין בהגרלה על מבצע לימוד בע"פ זכה התלמיד יוסף יצחק ריבקין  תודתינו נתונה לר' אברהם (אבי) פיאמנטה שיחי' על השקעתו הרבה בהצלחת המקהלה, וכן לת' שמחה ליפסקר העזרה בהכנת התלמידים למקהלה.


הוסף תגובה
3 תגובות
2.
מבצע חומה זו תורה
י"ג תמוז ה׳תשס״ה
מדוע שם המבצע המקורי שונה?יש לפנות ליוזם הראיון במקורו ולבקש מחילה,,,
3.
למה שינו את השם מתורה זו חומה ?
י"ג תמוז ה׳תשס״ה
כמו שהיה כל השנים?
6.
מדהים
י"ג תמוז ה׳תשס״ה
אני גאה בכך שילדיי לומדים במוסד המפואר הזה, צורת הישיבה של הילדים בדרך ארץ, ממש תענוג.
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.