מנדי ברגר
|
יום י"ג אדר ה׳תשפ״א
25.02.2021
שנה לקורונה: 'האוהלים' שהפכו לבתי הכנסת של כפר חב"ד
לפני שנה, לאחר חג הפורים תש"פ החלה מגפת הקורונה להתפרץ בארץ ישראל ולגרום למותם של בני-אדם ומאז חיינו השתנו • בין השינויים שנכנסו והפכו לחלק משגרת אורח החיים - הם האוהלים שייצרו בתי כנסת - 'מנייני החצרות', כפי שהם שגורים בפינו • הצלם החב"די דובער גרויסמן יצא לסיבוב ברחבי כפר חב"ד ומגיש תיעוד מהרחפן, של בתי הכנסת החדשים, מהשנה האחרונה
![שנה לקורונה: 'האוהלים' שהפכו לבתי הכנסת של כפר חב שנה לקורונה: 'האוהלים' שהפכו לבתי הכנסת של כפר חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2021/02/6037aa34e0f14_1614260788_news_main_gallery.jpeg)
צילום: דובער גרויסמן, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות