שלמה מן
|
יום י"ט כסלו ה׳תשפ״א
05.12.2020
בדרך לאבו דאבי: ציבין ארגן, אנשי עסקים התוועדו בנתב"ג
בדרך לאבו דאבי: העו"ד מכפר חב"ד מרדכי ציבין ארגן התוועדות חסידים בשדה התעופה. אברך מברקת התוועד • השתתפו: אודי שני, אלוף (מיל) ומנכ"ל משרד הביטחון כשאהוד ברק היה השר, נתי כהן תא"ל (מיל), ראש אגף תקשוב בצה"ל, ועד לאחרונה מנכ"ל משרד התקשורת , עו"ד אופיר בר נוי, יו"ר חברת ההשקעות הבינל EIIG, ועוד
![בדרך לאבו דאבי: ציבין ארגן, אנשי עסקים התוועדו בנתב בדרך לאבו דאבי: ציבין ארגן, אנשי עסקים התוועדו בנתב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2020/12/5fcbdcc68fbe3_1607195846_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות