מנדי ברגר | יום י' כסלו ה׳תשפ״א 26.11.2020

חסיד חב"ד: האם תתחסן נגד הקורונה ברגע שיגיע החיסון המיוחל?

'מרכז התקשורת החב"די' COL יצא לבדוק: האם חסידי חב"ד יתחסנו נגד נגיף הקורונה ברגע שהחיסון המיוחל יגיע ארצה – מה שיביא לעצירת המגפה העולמית ולחזרה לשגרה בריאה?  
חסיד חב
צילום: אילוסטרציה

אוטוטו העולם סוגר שנה קשה כלכלית ובריאותית, עם פרוץ משבר הקורונה שפשט על כדור הארץ והביא להרוגים רבים, חולים קשים או פחות ולאיבוד הפרנסה של מיליונים ברחבי תבל, כמו בארץ ישראל.

בישראל, נדבקו בנגיף למעלה מ-330,000 איש, כאשר רק ביממה האחרונה המספרים החלו לטפס בפעם השלישית – והגיעו ליותר מ-1,000 מאומתים.

כבר מתחילת המשבר מדברים על ה"חיסון" שיציל את האנושות מהמגפה העולמית והנה, חברות כמו "מודרנה" ו"פייזר" לצד מדינות נוספות, הודיעו כי הן לקראת הפצת חיסון בדוק ומנוסה עם קרוב ל100% הצלחה.

השתתפו בסקר של חסידי חב"ד:

חסיד חב"ד: האם תתחסן נגד הקורונה ברגע שיגיע החיסון המיוחל? - לחצו והשפיעו!

רק חיסון איכותי, יצליח להחזיר, אולי באיטיות, את הבריאות והכלכלה העולמית למיטבה. ומכאן באה השאלה הבאה – אותה שואלים מנהיגים בכל העולם, האם האזרחים יסכימו להתחסן? 

ישנם החוששים וטוענים, כי "הם מפחדים לנסות מוקדם את החיסון מתוצאות של בריאותם האישית". האחרים טוענים כי "אנו נמתין לראות את ההשפעה העולמית של החיסון ואז נקבל החלטה עצמית". ומנגד, ישנם הטוענים כי "וודאי שנתחסן. רק כך נוכל לסיים עם המשבר העולמי. חייבים לחזור לשגרה".   

 

הוסף תגובה
5 תגובות
1.
אולי כדאי
י' כסלו
לעשות כך: א. אתחסן בוודאי ב. רק עם בית הדין ורבני הקהילות יורו להתחסן אתחסן ג. אני חושש מאוד מהשפעת החיסון על בריאותו ולא אתחסן בשום מצב
2.
חבל שלא כתבתם
י' כסלו
כן. אבל רק אחרי תקופה של כמה חדשים שרואים כמה החיסון אפטיבי
כשהרבי הורה לעשות חיסונים
י"א כסלו
הרבי כתב במפורש על חיסונים בדוקים ומנוסים במדף עשרות שנים, שהאפקטיביות שלהם הוכחה. לעומת זאת החיסון לקורונה פזיז יותר מידי, אפילו על השלב של ניסוי בבעלי חיים דילגו. ואין שום מידע על השפעה לטווח ארוך!! ומדובר על טכנולוגיה חדשה של החיסונים שבכלל מעולם לא נוסתה. מי מוכן להיות השפן?? בכדי שהאנשים שהשקיעו מליונים בייצור החיסונים לא יפסידו אנחנו אמורים להפסיד את החיים שלנו????
ההיסטוריה חוזרת (על טעויות שגבו חיי אדם)
י"א כסלו
ניסיון העבר הוכיח שחיסונים שאושרו במהירות ולא עברו את כל השלבים והבדיקות הביאו בסופו של דבר לתמותה גדולה יותר ממה שהביאה המחלה לפני החיסון... כדאי לבדוק קצת בהיסטוריה. (למשל החיסון של ה"דנגי" בפיליפינים, הביא לתמותה של מאות ילדים. ותבעו את המחסנים במליארדים על המחדל) וגם לבדוק במחקר של חברות החיסון עכשיו- פייזר למשל- דילגו על השלב של ניסוי בבעלי חיים, המחקר שלהם לא נעשה על כל שכבות הגיל, ויש עוד הרבה "חורים" ושאלות בלתי פתורות כשקוראים את המחקר שהם פירסמו. ברור שהם ינפנפו וידגישו בתשקורת על ההצלחה של %90 בהשגת נוגדים, כי הם רוצים להרוויח, אבל על הבריאות והחיים שלך אחרי החיסון- הם מסירים אחריות... אנא כל מי שחפץ בחיים ואכפת לו מחיי אדם- אנא בדקו היטב היטב את הנושא לפני שתחליטו אם להתחסן. לאחר מעשה זה עלול להיות מאוחר מידי...
החיסון הישראלי של המכון הביולוגי
ט"ז כסלו
הוא הבטוח ביותר מכל החיסונים, אתם יכולים לבדוק, לא מדלגים על שום שלב, לכן יהיה הרבה שיחכו שהוא יצא
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.