מערכת COL | יום א' חשוון ה׳תשפ״א 19.10.2020

גם ב'חיידר נט' של ילדי השלוחים לא הכל זרם היום ממש כבשגרה

קורונה? הצחקתם אותם. מה זה רלוונטי בכלל? בחיידר נט שע"י השלוחים אופיס ממשיכים כרגיל גם בימים אלה • אלא שהבוקר בכל זאת התרחש בכיתה ה' לדוברי העברית משהו בלתי שגרתי • השליח הצעיר אלימלך רסקין שהגיע לארץ השתתף בשיעור בביתו של המלמד • מי עוד הצטרף?
גם ב'חיידר נט' של ילדי השלוחים לא הכל זרם היום ממש כבשגרה
הרב ניימרק במסירת השיעור, הבוקר

"אפשר ללמוד וירטואלית, בהנאה ובשמחה" - זה המוטו של בית הספר המקוון 'חיידר נט', הפועל מטעם משרד השלוחים בעבור אלפי ילדי שלוחים בכל רחבי תבל.

גם בצל ההנחיות הבריאותיות, ממשיכים הלימודים כסדרם בחיידר נט. הקורונה בכלל לא מורגשת. העסקים - כרגיל.

היום אולם, התקיים יום בלתי שגרתי בכיתה ה' של דוברי העברית בבית הספר. השליח הצעיר אלימלך רסקין, שהגיע במיוחד ארצה לרגל חתונת אחיו, הגיע לביתו של המלמד בגמרא, הרב מענדי ניימרק, בכדי להשתתף בשיעור באופן בלתי אמצעי. גם בנו של המלמד, הנמצא בבית בימים אלה בשל סגירת מוסדות החינוך, הצטרף לאלימלך במיני כיתה שהוקמה בבית.

COL מגיש הצצה קצרה ליום המיוחד שעבר היום על תלמידי הכיתה. בין המשתתפים, באמצעות הזום - התלמיד שולם גורדון, השליח הצעיר לאוסטרליה, שמתרגל עתה לראשונה לשפת העברית. עובדה זו לא מונעת ממנו להשתתף באופן פעיל בשיעורו של הרב ניימרק, שמנצח על השיעור במיומנות ובמקצועיות.

"כאשר נסגרו בתי הספר והמונים ברחבי העולם עברו ללמוד באמצעות המחשב", סיפר הרב גדליה שמטוב, מנהל השלוחים אופיס ובית הספר, בראיון שהעניק למענדי קורטס בעיתון כפר חב"ד לפני שבועות אחדים. "אצלנו הכל נמשך כרגיל ואף הורחבו השורות בילדים נוספים של שלוחים. לפתע הפכנו לבית הספר הפעיל המתקדם ביותר, בשל שלל השיפורים והשדרוגים שהטמענו בחלוף השנים. מוסדות רבים נעזרו בנו וביקשו עצות להפעלת החיידרים במתכונת של זום".

הוסף תגובה
1 תגובות
1.
ר׳ מנדי ניימארק
א' חשוון
המורה המסור והשליח מרמת גבעת זאב
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.