שניאור דייטש
|
יום י"ז תמוז ה׳תש״פ
09.07.2020
"מי שחש בתסמינים - שלא יצום": הרב לנדא על י"ז בתמוז
רבה של העיר בני ברק, הרב הגאון חיים יצחק אייזיק לנדא, מפרסם הערב פסק דין בנוגע לצום י"ז בתמוז: "תשובתי על הנהגה נכונה ביום י"ז בתמוז - בעת התפשטות המגיפה: "מי שחש תסמינים או חולשה לאחר שהחלים - שלא יצום"
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2020/07/5f06377145655_1594242929_news_main_gallery.jpg)
רבה של העיר בני ברק, הרב הגאון חיים יצחק אייזיק לנדא, מפרסם הערב פסק דין בנוגע לצום י"ז בתמוז: "תשובתי על הנהגה נכונה ביום י"ז בתמוז - בעת התפשטות המגיפה: מי שחש תסמינים או חולשה - שלא יצום".
הרב לנדא מוסיף במכתבו: "גם מי שחלה והחלים ועדיין סובל מחולשה, פטור מהצום. אלו שמרגישים 'חולשה יתירה' - שיצומו רק עד חצות היום".
כפי שפורסם כאן ב-COL, בי"ד רבני חב"ד התייחס לצום ביון י"ז בתמוז, במכתב מיוחד.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות