שלמה מן
|
יום ז' תמוז ה׳תש״פ
29.06.2020
לדוברי צרפתית: ר' דוד שממה מצטרף לשלוחי הרבי ברמת גן
בשעה טובה: הרב דוד שממה ורעייתו מצטרפים לצבא שלוחי הרבי ברמת גן, ויפעלו בקרב קהילת דוברי הצרפתית בעיר, תחת השליח הראשי הרב יוסי גל • "זהו יום שמח לדוברי הצרפתית ברמת גן", אומרים בבית חב"ד בעיר. "אנו מאחלים רוב ברכות לשלוחים החדשים, שישמשו כתובת לכל עניין יהודי ויביאו אור החסידות למקורביהם"
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות