צבי סופר
|
יום י' אייר ה׳תש״פ
04.05.2020
בביתר עילית חוזרים בהדרגה ללימודים עם כל כללי הזהירות
בתלמוד תורה 'תפארת מנחם' בראשות המנהל הרב יוסף הערש סירוצקי חזרו ללימודים בכיתות א'-ג' לפי הוראות משרד החינוך, ובחיידר אידיש 'אהלי מנחם' בראשות המנהל הרב משה-דוד מרקובסקי חזרו התלמידים בכיתות הגבוהות, עם כל כללי הזהירות • מצייתים לרבנים: לאחר קריאת המד"א ורבני בתי הכנסת להורים שיכולים לעמוד בכך להמשיך ב'למידה מרחוק' בתקופה הקרובה, היתה נוכחות קטנה יחסית בכיתות
![בביתר עילית חוזרים בהדרגה ללימודים עם כל כללי הזהירות בביתר עילית חוזרים בהדרגה ללימודים עם כל כללי הזהירות](https://col.org.il/files/uploads/crop/2020/05/5eaffd24513a5_1588591908_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות