שלמה מן
|
יום כ"ג ניסן ה׳תש״פ
17.04.2020
סעודת משיח בכפר יונה: הקהל ניגן עם השליח מהמרפסות
כמו בשאר הארץ, גם בכפר יונה נסגרו בתי הכנסת בשל ההנחיות ונגיף קורונה | בשכונת המגורים של שליח הרבי בעיר, הרב נחמיה שמערלינג, בה מתגוררים שומרי מסורת רבים, ארגנו 'מנייני חצרות' לפתילות השבת בהתרוממות הרוח | גם סעודת משיח מיוחדת, כל אחד ממרפסת ביתו התקיימה ברוב עם | הרב שמערלינג טיפס לגדר ביתו וניגן עם השכנים ניגוני התעוררות וציפייה למשיח | כך זה נראה, צפו בתיעוד
![סעודת משיח בכפר יונה: הקהל ניגן עם השליח מהמרפסות סעודת משיח בכפר יונה: הקהל ניגן עם השליח מהמרפסות](https://col.org.il/files/uploads/crop/2020/04/5e98d144a0e08_1587073348_news_main_gallery.jpg)
הרב שמערלינג שר עם תושבי קריית יונה (צילום מסך: באדיבות המצלם). צולם לאחר צאת החג
צפו
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות