צבי סופר
|
יום י' ניסן ה׳תש״פ
04.04.2020
"החושך הגדול הוא מפני שצריך לבוא אור גדול יותר" • צפו
מרכז התקשורת החב"די - COL מגיש: 'מוצ"ש חי' עם הרב שמואל בוטמאן - מנהל 'צעירי-אגודת-חב"ד' המרכזית • כ"ק אדמו"ר האמצעי ב"אמרי בינה": "החושך הגדול הוא מפני שצריך לבוא אור גדול יותר, נעלה מגילוי האור שהי' בזמן מתן תורה, אורו של משיח" • הסיפור השבועי: הרבי: "זה בשביל העסק שלך"
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2020/04/5e88e5f7ca4e8_1586030071_news_main_gallery.jpg)
לצפיה בוידאו:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות