מערכת COL | יום א' ניסן ה׳תש״פ 26.03.2020

הרב ירוסלבסקי: "מפר ההוראות הוא בגדר רוצח. חובה לדווח"

בוידאו חסר תקדים קורא הרב יצחק יהודה ירוסלבסקי מרא דאתרא בנחלת הר חב"ד ומזכיר בי"ד רבני חב"ד: "לאור ההחמרה במצב, אני פוסק בכוח התורה הקדושה שחובה להישמע להוראות החדשות, ומי שמפר ההוראות הוא בגדר רוצח". עוד מוסיף הרב ירוסלבסקי: "חובה לדווח על מפר ההוראות או שיש חשש שמדביק אחרים" • לגבי בחורים שחזרו לארץ ולא דיווחו למשרד הבריאות: "דורש שיפנו מיד. זה עלול להיות פצצה מתקתקת"
הרב ירוסלבסקי:
הרב ירוסלבסקי (צילום מסך)

בוידאו חסר תקדים קורא הרב יצחק יהודה ירוסלבסקי מרא דאתרא בנחלת הר חב"ד ומזכיר בי"ד רבני חב"ד: "לאור ההחמרה במצב, אני פוסק בכוח התורה הקדושה שחובה להישמע להוראות החדשות, ומי שמפר ההוראות הוא בגדר רוצח". עוד מוסיף הרב ירוסלבסקי: "חובה לדווח על מפר ההוראות או שיש חשש שמדביק אחרים".

בוידאו שצולם הבוקר במיוחד לפרסום ב-COL, קורא הרב ירוסלבסקי לגבי בחורים שחזרו לארץ ולא דיווחו למשרד הבריאות: "דורש שיפנו מיד לבדיקה ודיווח. זה עלול להיות פצצה מתקתקת".

כידוע וכמו שפורסם בהרחבה ב-COL לאחר שחזרו מספר קבוצות בחורים מ-770 והועברו לבידוד במלון דן, למעלה מ-50 אחוזים נמצאו נשאים של נגיף הקורונה. אך מסתבר כי קבוצות קודמות של בחורים שהגיעו ארצה מחו"ל, לא נבדקו והמשיכו לביתם, מה שהעלה דאגה אמיתית בקרב אנ"ש בארץ.

הנה קטע מתומלל מהוידאו:

""לעת עתה המצב בעולם ובארץ ישראל קשה, הרבה חולים ל"ע, שהקב"ה ישלח להם רפואה שלימה בקרוב ממש. ביקשתי, ואני מבקש: כל בחור או אברך שהגיע מחו"ל, חייב לפנות ולדווח למשרד הבריאות. זה פשוט יכול להיות פצצה מתקתקת שעוברת ברחובות, ואנשים עלולים להדבק מזה. לכן אמרתי ודרשתי עם כל החומרא שבדבר, שבחורים שחזרו מחו"ל ולא נבדקו, חייבים לפנות ולדווח לרשויות.

"הקב"ה יעזור לכל אחד ואחד, שיהיה חג חירות שמח, חירות אמיתית מכל הצרות ומכל הדברים המעכבים, ותהיה לנו גאולה אמיתית ושלימה עוד בניסן זה".

לצפיה בוידאו:

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.