צביקה קעניג
|
יום כ"ד אדר ה׳תש״פ
20.03.2020
הרב מאיר אשכנזי: "על נשים וילדים לא להגיע לבתי הכנסת"
רבו של כפר חב"ד הרב מאיר אשכנזי מפרסם מכתב עם הוראות והנהגה לשבת הקרובה: "חובה על כל אחד ואחד לעשות הכל, כדי להמשיך ולשמר את הצביון היהודי והחסידי בהנהגתנו ובהנהגת בני משפחתנו, אם זה בהמשך הטבילה במקוה, בתפילה בציבור או בלימוד התורה – תוך שמירה והקפדה מוחלטת על הנחיות גורמי הבריאות"
![הרב מאיר אשכנזי: הרב מאיר אשכנזי:](https://col.org.il/files/uploads/crop/2020/03/5e747ae2069b6_1584691938_news_main_gallery.jpeg)
הרב אשכנזי, ארכיון COL
להורדה: לחצו כאן
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות