שלמה מן | יום כ"א אדר ה׳תש״פ 17.03.2020

הנהלת ה'אוהל': בשבת הקרובה לא נספק אש"ל. השאר כרגיל

פרסום ראשון. הנהלת 'אוהל חב"ד ליובאוויטש' מודיעה, כי לאחר התייעצות עם רב ועם מומחים - לא תספק בשבתות הקרובות אכילה ולינה באופן הרגיל. מה כן יהיה ומה לגבי חג הפסח?
הנהלת ה'אוהל': בשבת הקרובה לא נספק אש
אוהל חב"ד (ארכיון COL)

מגיפת הקורונה, לפי דיווחי גורמי רפואה רשמיים בשכונת קראון הייטס, משתוללת בעוצמה. כמויות של חולים, שטרם אובחנו כיון שלא נבדקו, מסתובבים ברחובות. "הסוסים ברחו מן האורווה", הם אומרים. "צריכים לחשב מסלול מחדש".

הערב מודיעים בהנהלת בית 'אוהל חב"ד ליובאוויטש', כי בשבת הקרובה וככל הנראה גם בשבתות הבאות - לא יסדרו שירותי לינה לבאים. זאת לאחר התייעצויות מול רבנים ומומחי רפואה. "הטענטים הסמוכים לאוהל ישארו פתוחים", מדגישים בהנהלת האוהל. "רק האירוח בשבתות, הכולל לינה במקום וכדומה - לא יתאפשר".

כידוע, עשרות רבות של תמימים, תלמידי ישיבות 'תומכי תמימים' בקראון הייטס והסביבה - עושים את השבתות והימים טובים בקביעות בסמיכות מקום לציון הק', כאשר הנהלת האוהל מסדרת עבורם אש"ל מלא. החל מהשבת, כאמור, זה יפסק. המקום אומנם ישאר פתוח לבאים, אולם אירוח לא יהיה.

בהנהלת האוהל מוסיפים, כי הדברים אמורים רק בנוגע לשבתות וימים טובים. בימי חול הכניסה תתאפשר לתפילה באוהל בלבד. "מבקשים שלא יגיעו וישארו במקום ללימוד וכדומה", אומרים בהנהלת האוהל.

לגבי חג הפסח, אותו עושים רבים גם כן בסמיכות לציון, טרם הוחלט בעניין - ותבוא על כך הודעה נפרדת.

הוסף תגובה
1 תגובות
1.
יהודי
כ"ב אדר
מישהו יודע מה בנוגע מקווה שעל יד האוהל ? האם נסגר או נשאר פתוח ? - לאור המצב בו כל המקוואות בקראונ הייטס נסגרים . . שנמצא שהאפשרות היחידה לטבילה במקווה לפני כניסה לאהל היא באם המקווה ישאר פתוח
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.