צביקה קעניג | יום י"א שבט ה׳תש״פ 06.02.2020

'איגוד הצאצאים' בתנופת פעילות לרגל שנת השבעים

לרגל שנת השבעים לנשיאות כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו יוצא 'איגוד הצאצאים' בהכרזה על תכנית מיוחדת להגברת ושדרוג הפעילות בקרב אלפי צאצאי רבנו הזקן
'איגוד הצאצאים' בתנופת פעילות לרגל שנת השבעים

לרגל שנת השבעים לנשיאות כ"ק אדמו"ר נשיא דורנו יוצא 'איגוד הצאצאים' בהכרזה על תכנית מיוחדת להגברת ושדרוג הפעילות בקרב אלפי צאצאי רבנו הזקן.

'איגוד הצאצאים' היה כידוע לראש וראשון המוסדות שנוסדו בשנת השבעים שנת תשל"ב במסגרת 'ע"א המוסדות' שנוסדו לכבוד כ"ק אדמו"ר.

אין מומנטום מתאים ומתבקש יותר למנף את פעילות האיגוד מאשר שנת השבעים לנשיאות בבחי' 'שבעים שבעים גזירה שווה' - כך ראשי האיגוד.

התכנית שיוצאת לדרך היא תכנית ארוכת טווח שתעצים את פעילות האיגוד במימד הרוחבי – כך שלא יישאר אף צאצא של רבותינו מחוץ לתמונה ובמימד העומק - תעלה ותציף את הקשר לרבנו הזקן על סדר היום המשפחתי כחלק בלתי נפרד מההווי המשפחתי.

ההיערכות לתנופת פעילות זו מתקיימת כבר תקופה ארוכה ובאה לידי ביטוי כבר בהצלחה הגדולה של ההתוועדות השנתית בה גם הועלתה התכנית בראשי דברים.

בשיחה ל-COL חושף הרב משה צבי הלפרין טפח מהתכנית המתרקמת:
"מדובר בתכנית ארוכת טווח להעצמת השליחות הייחודית שהטיל הרבי על 'איגוד הצאצאים' הן במימד הרוחבי  שלא יישאר בן משפחת רבותינו מחוץ לתמונה, והן  במימד העומק להעלות ולהציף את הקשר לרבנו הזקן על סדר היום המשפחתי לחלק בלתי נפרד מההווי המשפחתי."

הרב הלפרין מוסיף ומציין בפנינו כי על התכנית עמלו רבות והשקיעו בה לאחר חשיבה רבה ומקצועית.
 

בשבועות הקרובים תיחשף פרטי תכנית תנופת ההתחדשות בפעילות לקירוב משפחת בית הרב.

הוסף תגובה
1 תגובות
1.
יישר כח!
י"ב שבט
מרגש לראות את ההתפתחות המדהימה של האיגוד! הצלחה רבה!
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה