מנדי ברגר | יום ג' שבט ה׳תש״פ 29.01.2020

בא: ללכת אל יהודי "רומי" - ולהלבישם תורה ומצוות

תגיות: זושא וולף
COL מגיש את שיעור הווידאו השנים-עשר בסדרת השיעורים החדשה עם הרב זושא וולף, "חיים עם הרבי", בה לומדים מידי שבוע בע"ה שיחת קודש מהרבי • והשבוע: שיחה לפרשת בא, בה הרבי לומד מהמצוות שניתנו לישראל לפני יציאת מצרים, על תפקידנו כיום בהכנת עם ישראל לקראת הגאולה
בא: ללכת אל יהודי
צילום: COL

COL מגיש את שיעור הווידאו השנים-עשר בסדרת השיעורים החדשה עם הרב זושא וולף, "חיים עם הרבי", בה לומדים מידי שבוע בע"ה שיחת קודש מהרבי.

והשבוע: שיחה לפרשת בא, בה הרבי לומד מהמצוות שניתנו לישראל לפני יציאת מצרים, על תפקידנו כיום בהכנת עם ישראל לקראת הגאולה מדוע אכן הוקדמה לקיחת השה של קרבן פסח ארבע ימים לפני שחיטתו?

מדוע נזקקו בני ישראל דווקא לשתי מצוות כדי שלא יהיו "ערום ועריה" מן המצוות? מדוע קבע רבי מתיא בן חרש את ישיבתו דווקא ברומי? ביאור מחודש בדברי רבי מתיא בן חרש בעניין "דם פסח" ו"דם מילה".

מדוע הגאולה מתעכבת מלבוא למרות שאנו כבר ראויים לגאולה? ללמוד מעבודת הקודש של הרבי הריי"צ – לחפש יהודים ב"קול המונה של רומי" ולכסותם במצוות וגם: כיצד שתי השאלות שהרב חיים גוטניק שאל את הרבי ב'יחידות' מתורצות זו בזו?

מתוך השיעור השבועי ב"ליקוטי שיחות" לנשות כפר חב"ד, המתקיים בס"ד מידי יום שני בשעה שמונה בערב, בבית משפחת ריבקין במרכז כפר חב"ד.

טעמו וראו:
 

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.