מערכת COL | יום א' שבט ה׳תש״פ 27.01.2020

"חיים מסר נפשו עבור השליחות - לא ניתן שימסור את חייו"

השליח המסור לנהריה הרב חיים קרישבסקי חלה בסוג נדיר של המחלה הארורה • טיפול תרופתי יקר בהתאמה גנטית הוא תקוותו האחרונה | שליחות היא דרך חיים - כולנו מתגייסים להציל את חייו של השליח!


 


לאחר לכתו הפתאומית והטרגית של השליח לנהריה הרב ישראליק בוטמן ז"ל, נקרא הרב חיים קרישבסקי להכנס בניהול המוסדות הרבים בעיר תחת הרב ברוך וילהלם. אימפריית המוסדות בנהריה כוללת גני חב"ד, בית חב"ד, ופעילויות רבות שנערכות במסגרת השליחות.

לשם הקיום השוטף והאירועים המיוחדים נדרש תקציב אדיר. תחת העול הכספי ולחצי התזרים, מנהל בגבורה הרב חיים את אימפריית המוסדות כשהוא מסתיר מסביבתו את לחץ העול הכספי שמכביד מיום ליום.

לפני קצת יותר מחצי שנה, לאחר שהתלונן על כאבי גב תמוהים וערך מספר בדיקות, אובחנה המחלה הארורה בגופו הצעיר. המחלה, מתברר, הופיעה בדמות גן נדיר שפוגע באוכלוסיות מבוגרות ולא בחתך גילו הצעיר של הרב חיים. מיד החלו במסכת טיפולים קונבנציונלים וביולוגים יקרים אך למרבה הצער לא הייתה השפעה ואפילו הוחרפה אחיזת תאי המחלה והתגלתה פגיעה במערכות נוספות. 

אחיו היקרים של הרב חיים כילו כל מקור מימון אפשרי לממן את הטיפולים הראשונים שעבר ולא חסכו באף חוות דעת ודיאגנוזה מיבשת אל יבשת. לאחר הבאת התיק אל פרופסור אמריקני מומחה המליץ הוא על טיפול תרופתי "בהתאמה גנטית" שעשוי להציל את חייו של חיים ולהביס את התאים ההרסניים.

זוהי תקוותו האחרונה.
שישה ילדים רכים, רעיה מותשת, ומעגלי משפחה דואגת - קוראים לכל אשר לב חסידי ואנושי בקרבו להתגייס הכן ולסייע בתרומה בכדי שנצליח להגיע אל היעד. ר' חיים קרישבסקי, רעייתו וששת ילדיו הרכים: לא עומדים מנגד!

מליון שקלים דרושים כדי לממן את הטיפול ולהציל את חייו של חיים.

שליחות היא דרך חיים!
כולנו מתגייסים להציל את חייו של השליח חיים קרישבסקי!
תרמו עכשיו! 
https://www.charidy.com/krishevsky

"אבא! אני רוצה אותך בריא!" צפו בוידאו מרטיט-לב:

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.