מנדי ברגר | יום ו' כסלו ה׳תש״פ 04.12.2019

ויצא: מלאכי הכבוד של כל יהודי המביאים ל"גאון יעקב" • צפו

השיעור החמישי בסדרת השיעורים החדשה עם הרב זושא וולף - 'חיים עם הרבי', בה לומדים מידי שבוע שיחת קודש מהרבי • והשבוע: רעיון משיחת קודש לפרשת ויצא, במשמעות מלאכי השמירה ומלאכי הכבוד שמלווים כל יהודי ואת עם ישראל בסיום הגלות  • COL מגיש את השיעור המלא לצפיה  
ויצא: מלאכי הכבוד של כל יהודי המביאים ל
ארכיון COL

COL מגיש את השיעור החמישי בסדרת השיעורים החדשה עם הרב זושא וולף - 'חיים עם הרבי', במסגרתה לומדים מידי שבוע שיחת קודש מהרבי.

והשבוע: רעיון משיחת קודש לפרשת ויצא, במשמעות מלאכי השמירה ומלאכי הכבוד שמלווים כל יהודי ואת עם ישראל בסיום הגלות * אם מלאכי ארץ ישראל אסור להם לצאת לחוץ לארץ, כיצד יצאו המלאכים לחו"ל לקבל את פני יעקב בדרכו לארץ? מתי צריך מלאכי שמירה ומתי צריך מלאכי כבוד? ובמה המלאכים משפיעים על עבודת היהודי?

מהם ארבעת ההסברים שאמר הרבי לרב שלמה גורן, מדוע הוא אינו מגיע לבקר בארץ הקודש? וכיצד הרבי הסביר לרב יעקב פרנק את ביקורו של הרבי הריי"צ בארץ? ומה היה התיקון שהרבי הגיה באגרתו של הרב העכט מאילת לנשיא מצרים מובארק, לאחר סיום הרמב"ם הראשון במצרים?

שלושה שאלות על הפטרת "ואשה אחת מנשי בני הנביאים", ולקח חסידי מאלף הנובע מכך. ורעיון נוסף במשמעות "תורת אחת" בליקוטי שיחות – השיטתיות בין מחלוקות רבות במשנה ובגמרא שמתגלים כמחלוקת אחת.

מתוך השיעור השבועי ב"ליקוטי שיחות" לנשות כפר חב"ד, המתקיים מידי יום שני בשעה שמונה בערב, בבית משפחת ריבקין במרכז כפר חב"ד.

טעמו וראו:
 

הוסף תגובה
2 תגובות
1.
שיעורי הרב וואלף
ו' כסלו
ישר כח לאתר שמפרסם את השיעורים. מידי שבוע זה עונג מיוחד לשמוע שיעורים מלאים בטוב טעם. שאלתי - האם יש להשיג היכן שהוא את השיעורים בקבצי שמע? (אני רוצה לשמוע בנסיעות ואשמח לקבל מידע אם יש דבר כזה)
2.
חידוש מיוחד
ו' כסלו
איזה חידוש מיוחד התחדש לי לגבי השאלה המפורסמת-מדוע הרבי לא ביקר בארצנו הקדושה. תודה רבה הרב וולף!!!
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.