מערכת COL
|
יום א' אלול ה׳תשע״ט
01.09.2019
ומי כובד בקביעת מזוזה לבי"ס החדש של חב"ד? רון קובי
שלושה חודשים לאחר שראש עיריית טבריה רון קובי חתם על הענקת סמל מוסד לבית הספר החדש לבנות של חב"ד בעיר על ידי השליח הראשי לעיר הרב יוסף קרמר, הוא כובד היום בקביעת המזוזה בבית הספר החדש לו חיכתה חב"ד כעשרים שנה. "זה מה שנקרא להפוך חלום למציאות. לפני חודשיים לא היה כלום. הכל היה פיראטי", אמר ראש העיר באירוע לרב קרמר ● למרות 'החיבוק החם' לחב"ד בטבריה, רון קובי ידוע כמעודד הפעלת עסקים ותחבורה ציבורית בשבת, והתפרסם בשל התבטאויותיו נגד החרדים המתגוררים בטבריה ● צפו בוידאו
![ומי כובד בקביעת מזוזה לבי ומי כובד בקביעת מזוזה לבי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2019/09/5d74a0f67b4fe_1567924470_news_main_gallery.jpg)
לצפייה בוידאו: לחצו כאן
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות