מערכת COL | יום י"ט תמוז ה׳תשע״ט 22.07.2019

נאמן-בית הרב רוזנבלט מגיב: "הכשרות צועדת באחדות מלאה"

לאחר שפורסם היום כאן לראשונה כי מועצת הרבנות הראשית החליטה להסמיך מטעם המדינה את הרב חיים אייזיק לנדא לתת כשרות בעירו בני ברק, היו שפירשו את המהלך לצד היפך האחדות • נאמן ביתו של הגאון הרב שבח צבי רוזנבלט, רב העיר בני ברק לצידו של הרב לנדא, מוציא הבהרה חדה וברורה: "כשרות רבני בני ברק צועדת בעוז ובגאון באחדות מלאה ומיוחדת בין שני רבני העיר" • דיווח מלא 
נאמן-בית הרב רוזנבלט מגיב:
אחדות מלאה ומיוחדת: רבני העיר בני-ברק, הרבנים הגאונים הרב לנדא והרב רוזנבלט בפיקוח על הכשרות (ארכיון COL)
לאחר שפורסם היום כאן לראשונה כי מועצת הרבנות הראשית החליטה להסמיך מטעם המדינה את הרב חיים איזייק לנדא לתת כשרות בעירו בני ברק, היו שפירשו את המהלך לצד היפך האחדות .

נאמן ביתו של הגאון הרב שבח צבי רוזנבלט, רב העיר בני ברק לצידו של הרב לנדא, מוציא הבהרה חדה וברורה: "כשרות רבני בני ברק צועדת בעוז ובגאון באחדות מלאה ומיוחדת בין שני רבני העיר".

בשם הרב אהרן פולק נאמן ביתו של רב העיר בני ברק הגאון רבי שבח צבי רוזנבלט:


"לשאלת רבים כאן הנני להבהיר:

"כשרות רבני בני ברק צועדת בעוז ובגאון באחדות מלאה ומיוחדת בין שני רבני העיר הגאונים רבי חיים יצחק אייזיק לנדא שליט"א ורבי שבח צבי רוזנבלט שליט"א המובילים את מערך הכשרות וצביון העיר בשותפות אמת. רק בימים אלו שבו רבני העיר שליט"א מדרום אמריקה שם עמדו בראש צוות שחיטת הענק של בקר, עמידה איתנה ומאוחדת על טהרת החותם בתכלית ההידור העולה על שולחן מלכים.

"נושא רישום שם הרב הינו נושא פרוצדואלי המסודר על ידי מערך הרבנות של הרה"ר בהתאם לנוהל המכונה "מתווה העדה החרדית", לפיו גוף העוסק ברישום נישואין עוד לפני הקמתה של הרה"ר, ממשיך לעשות כן במתכונת זהה עם שם הרב החותם כמאז. ואכן, בהתאם לנוהל זה, חתום כ"ק מרן האדמו"ר מדושינסקיא שליט"א על תעודות רישום הנישואין שע"י העדה"ח כממשיך את פועלו של זקנו הגאב"ד כ"ק האדמו"ר מוהרי"צ דושינסקיא זצוק"ל הגאב"ד באותם הימים וכך מאושרות מערכות הכשרות בהתאם למודל עקרוני זה.

"בהתאם למודל זה, עדכנה הרה"ר את שם החותם המאושר לתעודה הנחתמת ע"י שני רבני העיר שליט"א, בשם מורינו הגרח"י לנדא שליט"א כממשיך פועלו של זקנו רב העיר מורינו הגר"י לנדא זצוק"ל. מדובר בהליך פרוצדואלי טכני ותו לא. רבני העיר שליט"א פועלים בצוותא חדא, מאשרים הכל בצוותא וחתומים על תעודות אלו בצוותא. רק אמת ותורת שלום באהלם כרצון וחיבת הקודש של מרנן ורבנן שליט"א.

כל פרסום אחר הינו מגמתי, מעורר גיחוך ונעדר כל בדל אמת. קושטא קאי שיקרא לא קאי".
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.