מערכת COL | יום י"ג תמוז ה׳תשע״ט 16.07.2019

'פרס יוסף יצחק' הוענק ל-42 תלמידים מצטיינים

ביום שני, חג הגאולה י''ב תמוז, התקיים מעמד מרגש של חלוקת פרס יוסף יצחק' בתלמוד-תורה בנחלת-הר-חב''ד, בהשתתפות המרא דאתרא הרב ירוסלבסקי, מ"מ ראש העיר עו"ד ר' בצלאל מזרחי, נציגי המשפחה, ההורים והתלמידים • לסיפור המלא
'פרס יוסף יצחק' הוענק ל-42 תלמידים מצטיינים
צילום: מיכאל גנזמן
ביום שני, חג הגאולה י''ב תמוז, התקיים מעמד מרגש של חלוקת פרס יוסף יצחק' בתלמוד-תורה בנחלת-הר-חב''ד, בהשתתפות המרא דאתרא הרב ירוסלבסקי, מ"מ ראש העיר עו"ד ר' בצלאל מזרחי, נציגי המשפחה, ההורים והתלמידים.

הפרס מוענק מידי שנה ע''י משפחת גורליק שי', לתלמידים המצטיינים בתורה, עבודה וגמ''ח, לע''נ בנם האהוב יוסף יצחק ע''ה, שנלב"ע בשמח''ת תשמ''ב והוא בן י''ב שנים בלבד.

מנהל התלמוד תורה, הרב אהרן מנגמי, פתח בהקראת מכתבו של הרבי לחג הגאולה י"ב תמוז והעלה על נס את זכרו של הרב שלום דובער גורליק ע"ה שיזם את חלוקת "פרס יוסף יצחק".

סגן המנהל, הרב גדעון גוחפי, העלה על נס את המסירות וההתמדה של המשפחה בהענקת הפרס מידי שנה, וציין כי הפרס משפיע על הלימוד וההנהגה של התלמידים בכל השנה. הדבר ניכר גם בעובדה שבשנה הראשונה חולק הפרס לשמונה תלמידים, ואילו השנה מקבלים 42 (!) תלמידים את הפרס, לאחר שיש כמה מצטיינים בכל כיתה.

נציג המשפחה, הרב זלמן גורליק, שליח הרבי בבאר שבע, שיתף את התלמידים בזכרונות מביקורו הראשון אצל הרבי בשנת תשל"ט, כתלמיד בת''ת בנה''ח, והוראות הרבי על דגם בית המקדש שבנה אז.

לאחר מכן, עלו בזה אחר זה חתני הפרס המרוגשים, יחד עם הוריהם והמחנכים, וקיבלו את הפרס מידי מנהל התלמוד תורה ונציגי המשפחה.

בהמשך, נשא דברים המד"א הרב ירוסלבסקי ששיבח את פעילות התלמוד תורה בחינוך ילדי נחלת הר חב"ד לגדול כתלמידי חכמים, יראשי שמיים וחסידיים.

בסיום הטקס נערכה חלוקת פרסים למבצע "מטהרים את האויר" שנערך בתלמוד תורה.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.