מערכת COL
|
יום ו' תמוז ה׳תשע״ט
09.07.2019
קבוצת שלוחים בהשקת טיסת אל על אורלנדו-תל אביב
אירוע השקת טיסת אל-על החדשה תל אביב-אורלנדו נערך היום בנוכחות מנכ"ל והצוות הבכיר של אל-על בארצות הברית. מושל פלורידה נכח אף הוא והביע את תמיכתו בישראל ואף עודד השקעות ישראליות בפלורידה ואמריקאיות בישראל. שלוחי חב"ד שהוזמנו אף הם לאירוע הניחו תפילין עם הצוות והנוסעים וזכו להערכה בפעילות בתי חב"ד ברחבי העולם ● עוד תמונות
![קבוצת שלוחים בהשקת טיסת אל על אורלנדו-תל אביב קבוצת שלוחים בהשקת טיסת אל על אורלנדו-תל אביב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2019/07/5d251da6ba58e_1562713510_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות