מערכת COL | יום ה' תמוז ה׳תשע״ט 08.07.2019

לכבוד הרבי: מאות מתושבי רחובות בהתוועדות ג' תמוז מיוחדת

כחמש מאות מתושבי רחובות התכנסו השבוע להתוועדות ג' תמוז מרכזית לכבוד הרבי, בארגון משותף של בתי חב"ד בעיר ● ר' הרצל קוסאשוילי ריגש את הקהל כשגולל את סיפורו האישי ● הכנר ר' מרדכי ברוצקי רומם את הקהל בניגוני דביקות וגעגועים ● לסיפור המלא, גלריית תמונות >>>
לכבוד הרבי: מאות מתושבי רחובות בהתוועדות ג' תמוז מיוחדת
צילום: באדיבות המצלם


בקשר עם יום ההילולא ג' תמוז העשרים וחמישה, ארגנו בסוף השבוע בתי חב"ד ברחבי העיר רחובות התוועדות מרכזית באולמי הרימונים, בה השתתפו כ-500 מתושבי העיר מקורבי בתי חב"ד, לצד רבנים, ואישי ציבור.

את ההתוועדות הנחה בטוב טעם שליח הרבי ברחובות ההולנדית הרב משה טברדוביץ, ממארגני ההתוועדות, שפתח בברכת ברוכים הבאים ובירך את כל המשתתפים שזכו להשתתף בהתוועדות שמאחדת את כל תושבי העיר, הודה לחברי מועצת העיר שמשתתפים בהתוועדות.

לאחר מכן סיפר המנחה בהתרגשות רבה על פעולתו הגדולה של שליח הרבי הראשי לעיר רחובות הרה"ח מרדכי קסטל, שמביא שלוחים רבים לכל שכונות ורחובות העיר לפעול ולקרב יהודים לרבי, ומסייע בכל כוחו לכל השלוחים ברחבי העיר הפועלים רבות, והזמין את השליח הראשי לרחובות ומנהל בית חב"ד המרכזי הרב מרדכי קסטל לקרוא מכתב מיוחד של הרבי.

בסיום קריאת מכתבו של הרבי, הזמין המנחה את השליח הראשון לרחובות הרב שמעון שעאר, שליח הרבי בקרית משה ומערב רחובות, לומר עם המשתתפים את הפרק של הרבי.

לאחר מכן צפו הנוכחים בוידאו עם מראות קודש מיוחדים מהרבי, כשמיד בסיום הוידאו הזמין המנחה את הרב מנחם מענדל גלוכובסקי, רב קהילת חב"ד וסגן מזכיר בית דין רבני חב"ד, שבחן מיוחד דיבר ועורר את הציבור אודות מידת אהבת ישראל לכל יהודי שראינו אצל הרבי ואנו רואים עד היום אצל כל שליחי הרבי שפועלים מתוך אהבת ישראל, בנוסף הסביר הרב גלוכובסקי למשתתפים כיצד גם היום רואים שהרבי ממשיך ונותן כח להולכים בדרכו.

בסיום דבריו של הרב גלוכובסקי צפה הקהל במראות קודש נוספים מהרבי, וידאו מיוחד - "הרבי וארץ הקודש". התרגשות רבה ניכרה על פני המשתתפים עת צפו כולם בעידוד חזק של הרבי לתושבי ארץ ישראל - ארץ הקודש.

לאחר מכן ניגנו הקהל את ניגוני הרבי יחד עם הכנר החסידי הרב מרדכי ברוצקי שהסתובב עם הכינור בין משתתפי ההתוועדות.

בהמשך הזמין המנחה את ר' הרצל קוסשוילי שסיפר את הנס האישי שלו בשילוב וידאו מרגש ומיוחד, רבים בקהל נראו מזילים דמעות מהתרגשות למשמע הסיפור המרגש והנס המיוחד של ברכתו של הרבי, כשבעל הנס נמצא ומספר את הסיפור.

לאחר קטע וידאו נוסף של הרבי עלה לדבר אורח הכבוד הרב אהרון בוטבול, שדיבר על מעלתו של הרבי ואהבת ישראל הגדולה שלו בשילוב דברי הגמרא על מעלתו של רבי. "הרבי הוא אבא ואמא של כל יהודי" סיים הרב בוטבול בהתרגשות רבה את נאומו.

בסים דבריו קם הקהל על רגליו לריקודים סוערים בליווי ר' גיא כהן התקליטן החסידי שניגן ניגוני שמחה, וכך במשך דקות ארוכות האולם התמלא מעגלים רבים של ריקודי שמחה של שלוחי הרבי בעיר רחובות יחד עם משתתפי ההתוועדות.

בסיום האירוע הודו המשתתפים לשליחי הרבי בעיר רחובות שארגנו את ההתוועדות, ובפרט לשליח הרבי ברחובות ההולנדית הרב משה טברדוביץ שהיה היוזם והמארגן בארגון ההתוועדות החשובה, ולאחר מכן התפזרו הנוכחים לבתיהם מתוך החלטות טובות להמשיך ולסייע לפעילות האדירה שעושים שלוחי הרבי בעיר.

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.