![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
מערכת COL
|
יום ל' סיון ה׳תשע״ט
03.07.2019
אמש בכפר חב"ד: חתונת לרר-אופן ● גלריה
באוהל האירועים בכפר חב"ד, נערכה אמש חתונת הת' שלום (ב"ר בנימין) לרר מביתר עילית, עב"ג ליבה (ב"ר יעקב) אופן מרמת שלמה ● למרות חסימות הכבישים ברחבי הארץ, רבים מאנ"ש ביתר ורמת-שלמה הגיעו לאחל מזל טוב ● צלם COL אליהו לוי היה שם ומגיש את הגלריה היומית משמחות אנ"ש ● חתונת לרר-אופן
![אמש בכפר חב אמש בכפר חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2019/07/5d1f421ae9e66_1562329626_news_main_gallery.jpg)
צילומים: אליהו לוי, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
למקרה שפספסתם
הוסף תגובה
0 תגובות