מערכת COL | יום י"ג סיון ה׳תשע״ט 16.06.2019

משלחת ראשי ערים מישראל ביקרה והתרגשה ב-770 ובאוהל הק'

תגיות: האוהל הקדוש
משלחת ראשי ערים בישראל עליהם נמנו: ליאת שוחט ראשת העיר אור יהודה, צבי גנדלמן ראש העיר חדרה, יעקב פרץ ראש העיר קריית אתא, וניב ויזל ראש המועצה האזורית מטה יהודה ערכו ביקור מרגש ב-770 ובאוהל הק' ● את הביקור יזם ראש ישיבות חב"ד אור יהודה ויו"ר המוסדות הרב שלום דובער הכהן הענדל יחד עם ראשת העיר אור יהודה גב' ליאט שוחט, ארגן את הביקור וליווה אותו מנכ"ל מוסדות חב"ד באור יהודה הרב יחזקאל חנונו ● לסיפור המלא
משלחת ראשי ערים מישראל ביקרה והתרגשה ב-770 ובאוהל הק'
צילום: שניאור מור יוסף

משלחת ראשי ערים בישראל עליהם נמנו: ליאת שוחט ראשת העיר אור יהודה, צבי גנדלמן ראש העיר חדרה, יעקב פרץ ראש העיר קריית אתא, וניב ויזל ראש המועצה האזורית מטה יהודה ערכו ביקור מרגש ב-770 ובאוהל הק'.

את הביקור יזם ראש ישיבות חב"ד אור יהודה ויו"ר המוסדות הרב שלום דובער הכהן הענדל יחד עם ראשת העיר אור יהודה גב' ליאט שוחט, ארגן את הביקור וליווה אותו מנכ"ל מוסדות חב"ד באור יהודה הרב יחזקאל חנונו.

אל המשלחת נילוו גם נציגים בכירים ממשרד הפנים ונציגי פיקוד העורף.

חברי המשלחת ביקרו בחדרו של הרבי שם קיבלו תמונה של הרבי עם פרקו ונכנסו לתפילה, כאשר הרב חנונו קורא בקול רב את הפרק של הרבי. כמו כן הם ביקרו בחדר השידורים של הרבי וזכו לסקירה מאלפת.

משם ירדו האורחים לזאל הגדול וערכו סיור ב- 770 והניחו תפילין. ביציאה מ-770 פצחו האורחים בריקודים סוערים ומשם פנו לסיור בספרית חב"ד העולמית. את פניהם בספרייה קיבל מנהל הספרייה הרב שלום דובער לוין שסקר בפניהם את ההיסטוריה של חב"ד והאורחים התרגשו, צילמו ושאלו שאלות רבות.

בתום הביקור בספרייה פנו האורחים למפגש עם הרבנית רחל הנדל, אמו של ראש הישיבה. הרבנית סיפרה להם על ראשי הערים שהיו מוסרים מפתחות לרבי ועל הכוח שיש להם לסייע לחב"ד בערים.

משם יצאו חברי המשלחת לביקור באוהל הק', לאחר כתיבת פ"נ נכנסו לאוהל.

בסעודת שבת התארחו חברי המשלחת בבית חב"ד של הרב יהושע מצגר בשדרה החמישית במנהטן והביעו את הערכתם לרב יחזאל חנונו על אירגון הביקור המרומם, היה מכובד ומרגש מאוד כתבה גב' שוחט לרב חנונו.

לאירגון הביקור סייעו רבות: ר' חיים ברוך הלברשטאם, ר' שלום בער גנזבורג, ר' שלום דובער לוין, ר' מענדל אייזנבך, ור' אליהו אליאב
הוסף תגובה
0 תגובות
פופולרי באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.