מערכת COL | יום ח' סיון ה׳תשע״ט 11.06.2019

הזוכים בהגרלת ס"ת ה-9 של 'יד לאחים': משפ' דהן מרחובות

תגיות: יד לאחים
זו השנה התשיעית שבה עורך יד לאחים הגרלה על ספר תורה. בהגרלה האחרונה שנערכה ביום חמישי האחרון לקראת חג השבועות זכו משפ' דהן מרחובות • הזוכה - הרב דוד דהן: "גם אם הייתי זוכה בהגרלה של מיליוני שקלים, זה לא אותו דבר. כסף בא והולך, אבל התורה הקדושה לעולם תישאר. אשמח להכניס את ספר התורה יחד עם משיח צדקנו" • לסיפור המלא
הזוכים בהגרלת ס
הזוכה המאושר
זו השנה התשיעית שבה עורך יד לאחים הגרלה על ספר תורה. בהגרלה האחרונה שנערכה ביום חמישי האחרון לקראת חג השבועות - חג מתן תורה, בפיקוח רו"ח מנחם אקרמן, זכתה משפ' דהן מרחוב פנחס מוקוסיי ברחובות.

ההתרגשות גאתה כששמם של הזוכים עלה על הצג ודובר יד לאחים שלמה ריזל כובד לחייג אליהם ולבשר על זכייתם בספר התורה.

התגובה של בני הזוג ריגשה את אנשי יד לאחים. גב' דהן שהרימה את הטלפון סיפרה כשקולה נשנק מדמעות כי היה לה חלום להכניס ספר תורה לעילוי נשמת אחותה שנפטרה בדמי ימיה בת עשרים ושש, בעודה מטופלת בשלשה עוללים. נרשמתי להגרלה זו כי רציתי להכניס ספר תורה לעילוי נשמת אחותי ע"ה. אני פשוט המומה, אף פעם לא זכיתי בשום הגרלה".

הרב דוד דהן אמר לאחר מכן כי הוא מתרגש מאוד. "תמיד רציתי להכניס ספר תורה כדי לזכות במצוות כתיבת ספר תורה. גם אם הייתי זוכה בהגרלה של מיליוני שקלים, זה לא אותו דבר. כסף בא והולך, אבל התורה הקדושה לעולם תישאר, אני ממש מאושר ". את דבריו סיים דהן "אני מתפלל שנזכה להכניס את ספר התורה יחד עם משיח צדקנו".

מהנהלת יד לאחים נמסר: "אנו רוצים להודות לאלפי המשתתפים בהגרלה, שברגע כניסתם להגרלה זכו מידית להיות שותפים בהגדלת הפעילות ובהצלת עוד ועוד נשמות יהודיות".
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.