מערכת COL
|
יום ט"ז אייר ה׳תשס״ה
25.05.2005
מצאו את ההבדלים
שתי תמונות אלו צולמו בהפרש של 24 שעות ובמרחק של אלפי קילומטרים. התמונה מימין צולמה בבית המטבחיים הגדול 'ראמיינסקי'. הרבנים יצחק-יהודה ירוסלבסקי והרב מאיר אהרון תועדו כשהם בודקים את סכיני השחיטה שהעמידו השוחטים המוסמכים בעיר. יממה אחרי נצפו השניים בחצר כולל 'אור-יעקב' ברחובות לפני מבחן הסמיכה שנערך לתלמידי ה'כולל'.
![מצאו את ההבדלים מצאו את ההבדלים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2005/05/5c2abd5059c3a_1546304848_news_main_gallery.jpg)
------------------------------------
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות