מערכת COL
|
יום י"ז ניסן ה׳תשע״ט
22.04.2019
הרבי הגיב בחיוך: "כבר יש לי יין לפסח" • הקלטה מרתקת
הרב שלום בער בוטמן שיחי', משחזר לרדיו 'קול מבשר' המיתולוגי את ההכרות שלו ובני משפחתו עם הרבי בפריז שנת תש"ז, כשהרבי - אז כונה 'הרמ"ש' - הגיע ללוות את אמו הרבנית חנה מצרפת לארה"ב • הנהגות והחמרות של הרבי בפסח, כיבוד הורים מופלג של הרבי עם אמו, הנהגות בתפילה, סיפורים ושביבים עם אנ"ש יוצאי עמק הבכא באותם ימים • ומדוע לא הסכים הרבי לקבל 'יין צימוקים' לפסח? • הקלטה היסטורית מרתקת
![הרבי הגיב בחיוך: הרבי הגיב בחיוך:](https://col.org.il/files/uploads/crop/2019/04/5ced05f5a8ad4_1559037429_news_main_gallery.jpg)
הרבי מתוועד עם אנ"ש בעת שהותו בפריז, תש"ז. משמאל: אמו הרבנית חנה ע"ה. בעיגול: הרב שלום בער בוטמן שיחי', בעת ביקור בפריז (ארכיון COL) הקלטה: ארכיון שמואל בן-צבי
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות