מערכת COL
|
יום י"ב ניסן ה׳תשע״ט
17.04.2019
מוסדות חב"ד בחולון חגגו י"א ניסן ● גלריה, וידאו
מוסדות חב"ד בחולון חגגו את יום הולדתו של הרבי, בחגיגה מרגשת, בליווי מקהלת ילדי ת"ת "בני מנחם" חולון והצגה מיוחדת ● המד"א וחבר בי"ד רבני חב"ד הרב אליהו יוחנן גוראריה יחד עם בנו הרב דוד, שליח חב"ד ויו"ר מוסדות חב"ד בחולון, כיבדו את האירוע ● צלם COLשניאור שיף מגיש תיעוד, ווידאו מסכם ● לצפיה
![מוסדות חב מוסדות חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2019/04/5ced039c52824_1559036828_news_main_gallery.jpg)
צילומים: שניאור שיף, COL
לצפיה בוידאו:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות