מערכת COL | יום ו' ניסן ה׳תשע״ט 11.04.2019

מאיר פרוש ביום שאחרי: "אשריכם שקיימתם את הוראת הרבי"

סגן שר החינוך הרב מאיר פרוש במסר לחב"ד ביום שאחרי הבחירות: "מבקש להודות לכל אחד ואחת מכם על הירתמותכם והצבעתם, במאות ואלפים, לטובת יהדות התורה שסימנה ג'. כל פתק של ג' שהוכנס למעטפה ומשם לתיבת הקלפי בידי חסיד חב"ד – הוא קיום של הוראת הרבי, עליה חזר ושנה בכל אחת ממערכות הבחירות בארה"ק, להצביע לטובת "הרשימה החרדית ביותר". אשריכם שקיימתם את הוראת הרבי ללא כחל וללא שרק" • למכתב המלא
מאיר פרוש ביום שאחרי:


סגן שר החינוך הרב מאיר פרוש במסר לחב"ד ביום שאחרי הבחירות:
"מבקש להודות לכל אחד ואחת מכם על הירתמותכם והצבעתם, במאות ואלפים, לטובת יהדות התורה שסימנה ג'. כל פתק של ג' שהוכנס למעטפה ומשם לתיבת הקלפי בידי חסיד חב"ד – הוא קיום של הוראת הרבי, עליה חזר ושנה בכל אחת ממערכות הבחירות בארה"ק, להצביע לטובת "הרשימה החרדית ביותר". אשריכם שקיימתם את הוראת הרבי ללא כחל וללא שרק!

במרוצת השבועות שקדמו ליום הבחירות, הייתה לי הזכות לפגוש ברבים מכם באופן בלתי אמצעי, בפגישות ובחוגי בית שערכתי במחוזות שונים של חסידות חב"ד הפזורים, ת"ל בלעה"ר, על פני כל הארץ. בכל אחד מהמפגשים הללו קידמו את פניי חסידים נמרצים, צעירים כמבוגרים, דעתנים ואכפתיים לגורלו של העם היושב בציון כמו גם לעתודת ההתפתחות החב"דית בארץ, על מוסדותיה וכל צרכיה הבסיסיים.

מאז ומקדם, מן היום שבו הנחתי את כף רגלי על מפתן העסקנות הציבורית ועד עצם היום הזה, דלתי הייתה ותהיה פתוחה בפני כל חסידי חב"ד באשר הם. אני שמח להיות לכם לעזר, לאוזן קשבת ולדאגה מתמדת, בכל דבר שהנני יכול לכם לעזר, בכל מישורי הכלל והפרט.

בד בבד, לאור ההצלחה המוכחת והמבורכת של גוש הימין, שיהדות התורה נוטלת בו חלק דומיננטי ומרכזי, הנני משוכנע כי בע"ה תקום מחדש ממשלה של גוש הימין - החרדים, שבה נעמוד אישית ומקרוב על שלמות התורה, שלמות העם ושלמות הארץ, תוך דאגה מתמדת שלא יהיה שום ויתור לערבים ולא תתרחש ח"ו שום נסיגה מאף שעל מארץ ישראל לגבולותיה.

חסידי חב"ד היקרים, קבלו את ברכתי על בחירתכם הנבונה והאחראית המעניקה לי אישית ולחבריי את הכוחות הדרושים לעמוד על קיום כל הדברים אשר נגעו לרבי עד עצם הנפש ואשר עליהם התריע וזעק מנימי לבבו הטהור עם כל השטורעם. ובשם ה' נעשה ונצליח."
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.