מערכת COL
|
יום ב' ניסן ה׳תשע״ט
07.04.2019
כששרי הממשלה התכנסו בבית חב"ד סביון • גלריה
בסוף השבוע שעבר נערכה הכנסת ספר תורה לבית חב"ד בסביון, בהנהלת השלוחים הרב שמואל ורבקה ביסטריצקי, בתרומת ידידי בית חב"ד מר קובי ומירי נבון • בית חב"ד סביון פועל מזה חמש שנים והצליח להגיע למאות משפחות ולחבר אותם לפעילות בית חב"ד במאור פנים ובדרכים יצירתיות • בהכנסת ספר התורה נכחו מאות מתושבי הישוב, אורחים, רבנים, שרים וחברי כנסת, אשר נמצאים בידידות עם משפחת התורם • מרגש לראות את היישוב היוקרתי רוקד ברחובות ושמח בשמחת התורה • צפו בגלרייה המיוחדת
![כששרי הממשלה התכנסו בבית חב כששרי הממשלה התכנסו בבית חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2019/04/5cecfd4c9bf29_1559035212_news_main_gallery.jpg)
צילום: שימי קוטנר
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות