מערכת COL
|
יום ב' ניסן ה׳תשע״ט
07.04.2019
השליח בקדימה קיבל תעודת הוקרה על פועלו למען הקהילה
בטקס רב רושם של הרמת כוסית לשוטרי ומתנדבי משטרת שדות - קדימה, שהתקיים באולם המתנ"ס המקומי, לכבוד החג הקרב, נשא הרב גדליה כץ מנהל בית חב"ד קדימה דברים אודות מהות החג.
בסיום הטקס העניקה ראשת המועצה מרת קרן גרין, וסצ"נ דוד גרונין - מפקד תחנת שדות, לרב כץ תעודת הוקרה מיוחדת על פעילותו העניפה למען הקהילה בקדימה, ולכלל שוטרי המרחב והמתנדבים
![השליח בקדימה קיבל תעודת הוקרה על פועלו למען הקהילה השליח בקדימה קיבל תעודת הוקרה על פועלו למען הקהילה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2019/04/5cecfd4c06da8_1559035212_news_main_gallery.jpg)
רס"ר מ. מרלי מש"ק קדימה, סנ"צ דוד גרונין מפקד משטרת שדות, ראש המועצה מרת קרן גרין, קב"ט המועצה, הרב גדליה כץ ועוד
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות