מערכת COL | יום כ"ח אדר ב ה׳תשע״ט 04.04.2019

'עוצמה יהודית' התחייבו לשמירה על שלמות הארץ ללא פשרות

הראשונים לחתום: בהמשך לקריאת רבני פיקוח נפש למפלגות השונות להתחייב שלא להיות שותפים למסירת שטחים, חתמו ראשי עוצמה יהודית על התחייבות מפורשת לפעול ככל יכולתם לשמירה על ארץ ולמנוע כל החלטה על נסיגה משטחי ישראל • לכתבה המלאה
'עוצמה יהודית' התחייבו לשמירה על שלמות הארץ ללא פשרות
בהמשך לקריאת רבני פיקוח נפש למפלגות השונות להתחייב שלא להיות שותפים למסירת שטחים, חתמו ראשי עוצמה יהודית על התחייבות מפורשת לפעול ככל יכולתם לשמירה על ארץ ולמנוע כל החלטה על נסיגה משטחי ישראל.

לאחרונה פורסמה, קריאתם של רבני ארגון 'פיקוח נפש' למפלגות השונות להצהיר שלא יהיו חלק מכל תכנית זדונית למסירת שטחים לאויב. הראשונים שנענו לקריאה, הם ראשי מפלגת עוצמה יהודית.

בהצהרה שממוענת לרבני 'פיקוח נפש' וחתמו עליה ד"ר מיכאל בן ארי, איתמר בן גביר וברוך מרזל, נכתב כי "רשימת עוצמה יהודית לא תהיה שותפה בקואליציה ובממשלה שיקדמו תוכנית למסירת שטחי ארץ ישראל לנכרים או יכריזו על תוכנית לנסיגה כלשהי משטח שבשליטת ישראל".

בהמשך הם מצהירים להרים את ידם נגד כל החלטה לנסיגה או התקדמות לקראת נסיגה, ולפעול ככל יכולתם למנוע החלטה כזאת. ההצהרה שמתפרסמת כעת לראשונה, באה בהמשך לדברים שאמר מועמד המפלגה לכנסת עו"ד איתמר בן גביר שיהיה נאמן לדברי הרבי שהתנגד אפילו לדיבורים אסורים על מסירת שטחים, ושמירה על שלושת השלמויות.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.