מערכת COL | יום י"ז אדר ב ה׳תשע״ט 24.03.2019

במשרדי 'מרכז רבני אירופה' בי-ם: חנוכת הבית וקביעת מזוזות

טקס חנוכת הבית וקביעת מזוזות נערך הבוקר במשרדים החדשים של 'מרכז רבני אירופה' בירושלים • אורח הכבוד היה כ"ק האדמו"ר מספינקא שקבע את המזוזה בכניסה למשרדים החדשים • לכתבה המלאה
במשרדי 'מרכז רבני אירופה' בי-ם: חנוכת הבית וקביעת מזוזות
צילום: איציק בלניצקי
טקס חנוכת הבית וקביעת מזוזות נערך הבוקר במשרדים החדשים של 'מרכז רבני אירופה' בירושלים. אורח הכבוד היה כ"ק האדמו"ר מספינקא שקבע את המזוזה בכניסה למשרדים החדשים. 

בקביעת מזוזות כובדו גם הג"ר יצחק רלב"ג חבר מועצת הרבנות הראשית, הדיין הג"ר פנחס היישריק דיין בבית הדין הגדול, הג"ר ירמיה הכהן חבר נשיאות מועצת רבני אירופה, הג"ר משה טוביה וייסברגר חבר מועצת רבני אירופה, הג"ר פנחס פדווה חבר מועצת רבני אירופה, הרב מנחם מרגולין יו"ר 'מרכז רבני אירופה', הרב אריה גולדברג מנכ"ל 'מרכז רבני אירופה', הרב יוסף ביינהקר סמנכ"ל 'המרכז', הרב אברהם אבא טורצקי מזכיר מועצת הרבנים של 'המרכז' הרב יוסף מינסקי מנהל אגף הכשרות ek ואישי ציבור.

בדברי הברכה שנשא כ"ק האדמו"ר מספינקא הוא ציין את המקום המרכזי של ה'מרכז' בפעילות היהודית המתקיימת באירופה, לה התוודע בשנים האחרונות. "זה מדהים ומרשים לראות את הסיוע, העזרה והתמיכה הרבה שמושיט 'מרכז רבני אירופה' בכל דבר ועניין יהודי", אמר האדמו"ר ובירך את אנשי המרכז שימשיכו ויצליחו בפעולותיהם.

דברי ברכה נשאו גם הג"ר ירמיה הכהן, הג"ר משה טוביה וייסברגר,  הג"ר פנחס פדווה, הרב מנחם מרגולין, הרב אריה גולדברג והרב אברהם אבא טורצקי.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.