מערכת COL | יום י"ז אדר ב ה׳תשע״ט 24.03.2019

בהתוועדות פורים בטבריה: האם רון קובי יטוס ל'כינוס השלוחים'?

למרות מלחמתו נגד התחרדות העיר טבריה ולמען פתיחת עסקים בשבת ראש עיריית רון קובי הגיע ביום הפורים כשהוא חבוש שטריימל חסידי ופאות חסידיות, אל ביתו של ראש ישיבת חב"ד בטבריה, הרב ברוך לבנוני, וכהרגלו העביר בשידור חי את הביקור בפייסבוק • הרב לבנוני בירך את ראש העיר שישמור על טבריה, ואף הודיע לו כי הוא לוקח אותו איתו ל'כינוס השלוחים' הקרוב בניו-יורק • צפו בקטע הווידאו >>>
בהתוועדות פורים בטבריה: האם רון קובי יטוס ל'כינוס השלוחים'?
צילום: מתוך שידור-חי בפייסבוק של ראש העיר
למרות מלחמתו נגד התחרדות העיר ולמען פתיחת עסקים בשבת ראש עיריית טבריה רון קובי זכה למשלוח מנות ממוסדות צאנז בעיר בערב פורים ובפורים עצמו אף זכה לחיבוק חם מחסידי חב"ד בעיר.

כשהוא חבוש שטריימל חסידי ופאות חסידיות הגיע רון קובי ביום הפורים בהפתעה אל ביתו של ראש ישיבת חב"ד בטבריה, הרב ברוך לבנוני, וכהרגלו העביר בשידור חי את הביקור בפייסבוק.

הרב לבנוני רמז לראש העיר על הצורך לשמור על קדושת העיר ואמר לו בפני המשתתפים: "הוא זכה שמשמים בחרו בו להיות ראש העיר של עיר הקודש טבריה, סומכים עליו משמים שיגרום שעיר הקודש טבריה תהיה עיר יפה, עיר נקייה, עיר פורחת וביחד עם זה עיר הקודש, סומכים עליו שהוא יידע לעשות את זה...".

לקול מחיאות הכפיים של בחורי ישיבת חב"ד, ניצל הרב לבנוני את הרגע והודיע חגיגית לראש העיר: "בכינוס השלוחים הקרוב אתה מגיע עם השלוחים בראשות הרב יוסף קרמר לניו-יורק להשתתף במעמד. נבקר יחד בציונו של הרבי ונתפלל גם בבית הכנסת 770. אתה תפגוש שם את התלמידים שיושבים איתנו כעת, בוגרי שיעור ד' בטבריה - כשהם יושבים ולומדים בשנת ה'קבוצה'...".

צפו בווידאו:

***
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.