מערכת COL
|
יום ג' אדר ב ה׳תשע״ט
10.03.2019
לוד: האם ה'הצפות' ב'חיידר' של ילדי חב"ד יסתיימו בקרוב?
לאחר חודשים ארוכים: עובדי עיריית לוד החלו בעבודות התשתית סביב ה'חיידר' של ילדי קהילת חב"ד בעיר, וזאת בעקבות הצפות מים שפקדו את המבנה במשך חודשי החורף ולאור הגשמים הרבים שירדו • כזכור, לפני כשבוע הורי התלמידים תכננו הפגנה מול בניין העירייה ולאור המסר שהיא העבירה לתושבי חב"ד, כי הטיפול בבעיה יבוצע בקרוב, ההפגנה בוטלה • 'מרכז התקשורת החב"די' COL ימשיך לעקוב ולדווח - עד שהבעיה תטופל לחלוטין • לתמונות >>>> הפגנה מול לשכת ראש העיר לוד: "מזלזל בתושבי וילדי חב"ד"> ה'חיידר' בלוד שוב הוצף: מנכ"ל העירייה הורה לטפל> סגן ראש העיר ביקר ב'חיידר': האם הסכנה תטופל ותחלוף? > לפני שיהיה אסון: מי מזניח את ילדי קהילת חב"ד בלוד?
![לוד: האם ה'הצפות' ב'חיידר' של ילדי חב לוד: האם ה'הצפות' ב'חיידר' של ילדי חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2019/03/5c8857895a2db_1552439177_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות