מערכת COL
|
יום כ"א אדר א ה׳תשע״ט
26.02.2019
סוף טוב: דוכן התפילין של בית חב"ד הושב ל'מערת המכפלה'
בעקבות התערבות ופניית COL: לאחר שדיווחנו הבוקר (ג') על הוצאת דוכן התפילין של חב"ד מחוץ אל מערת המכפלה, ל-COL נודע הערב, כי בהתערבותו והשתדלותו של 'איש חברון' ר' ברוך מרזל - הצדדים הגיעו להבנות וגישור על העתיד • לכתבה המלאה> למי מפריע דוכן תפילין של חב"ד במערת המכפלה? • כל הפרטים
![סוף טוב: דוכן התפילין של בית חב סוף טוב: דוכן התפילין של בית חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2019/02/5c884cb59447b_1552436405_news_main_gallery.jpg)
צילום: היישוב היהודי בחברון, COL
מאת: כתב COL
"ובא לציון גואל": לאחר שדיווחנו הבוקר (ג') על הוצאת דוכן התפילין של חב"ד מחוץ אל מערת המכפלה, ל-COL נודע הערב, כי בהתערבותו והשתדלותו של 'איש חברון' ר' ברוך מרזל - הצדדים הגיעו להבנות וגישור על העתיד
בעקבות התלונות שהגיעו לידי המערכת, פנה COL אל ראש המועצה החדש של קרית-ארבע מר אליהו ליבמן, וכן ליו"ר המועצה הדתית ר' יוסי דיין.
בשעות הערב המאוחרות, הגיעה הידיעה מחב"ד-חברון כי יש התפתחות חיובית בפרשייה והדוכן אף חזר אל מקומו - וימשיך את פעילותו למען כלל עם ישראל שמבקרים בעיר האבות.
שליח חב"ד בחברון הרב דני כהן אמר בשיחה ל-COL: "אני מברך על החזרת הדוכן ומודה ל'איש מערת המכפלה', ר' ברוך מרזל על הטיפול המסור והגישור. מדובר היה בחוסר תקשורת בין הגופים השונים ובעז"ה המועצה הדתית קרית-ארבע חברון והעומד בראשה ר' יוסי דיין, מעוניינים לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם בית חב"ד חברון ויקבעו נהלים מסודרים".
עוד אומר ומוסיף הרב כהן, ומבקש להודות: "כמוכן שמגיעה התודה להרבה מאנ"ש והשלוחים שהתקשרו, הרימו טלפונים וכתבו הודעות ל'גורמים' הרלוונטים בצורה מכובדת - וזה אכן סייע".
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות