מערכת COL | יום כ"ב שבט ה׳תשע״ט 28.01.2019

אלפי חיילי צבאות השם כבשו את כפר חב"ד ● כך זה נראה

לאחר ההתמקמות בחדרים, ממהרים אלפי החיילים שהגיעו לשבת צבאות השם בכפר חב"ד, לגשת אל אוהל ענק שהוקם במיוחד, לכינוס הפתיחה של השבת. הגנרלים נכנסים ופורסים את תחרות השבת - אלף ומאתיים החיילים מחולקים לתשעה פלוגות, כשבראש כל פלוגה עומד קצין שמנחה ומלהיב אותה. הפלוגה המנצחת שתצטיין בכל המישורים תזכה בתשורה מיוחדת ● צפו בגלריה מנצחת מיום שישי
אלפי חיילי צבאות השם כבשו את כפר חב
צילום: חיים טויטו

מנחם בן ארי

לאחר ההתמקמות בחדרים, ממהרים חיילי צבאות השם, לגשת לאוהל הענק, אל כינוס הפתיחה של "שבת צבאות השם". החיילים כבר יושבים מסודרים במקומותיהם, המסומנים וממוספרים בשילוט מיוחד לפי הסיירות. וכינוס הפתיחה מתחיל כאשר השקט משתרר והגנרלים נכנסים.

במהלך דבריו, פורס הגנרל את תחרות השבת – אלף ומאתיים החיילים מחולקים לתשעה פלוגות, כשבראש כל פלוגה עומד קצין שמנחה ומלהיב את הפלוגה. במהלך השבת, מתחרות הפלוגות ביניהם מי תהיה הפלוגה שתנצח ותצבור את הניקוד הגבוה ביותר על חיות וסדר בתפילות, בסעודות ובהתוועדויות. כשחיילי הפלוגה המנצחת זוכים בתשורה מיוחדת.

תשעת הפלוגות התחלקו לשלושה נושאים שנסובו סביב נושא השבת, "בפקודת מלכינו נכריע את הכף", בכדי להסביר את התכנים בצורה טובה הקצינים המסורים הכינו סרטון הסברה מיוחד שהוקרן לחיילים.

קציני פלוגות א' ב' וג' שתוכנם היה "רבי מיר זיינען דא" הציגו כמשל חיילים בצבא שמחויבים לציית לפקודות, כך גם חיילי צבאות השם צריכים לדעת עד כמה חשוב הציות המוחלט לפקודות הרמטכ"ל בקבלת עול גם אם איננו מבינים.

לאחר מכן קציני פלוגות "כולנו כאחד" היטיבו לתאר את החובה בשיתוף פעולה בין כל החיילים וכמה אנו חזקים דווקא כשכולם פועלים יחד.

והאחרונים חביבים קציני פלוגות "מי ארמיא אדמורא" בסרטון מיוחד הסבירו לבעל עסק מה מעלתם המיוחדת של חיילי צבאות השם ומה הכוח שלהם מול צבאות אחרים ברחבי העולם.

בסוף כל סרטון הוקרן וידאו מיוחד מראלי צבאות השם אצל הרבי בו הרבי מסביר את אותו הנושא.

לאחר הקרנת הסרטונים הוזמנו הקצינים לבמה, הקצינים נכנסו תוך שהחיילים מנגנים בשמחה ניגונים הקשורים לתוכן הפלוגות.

הקצינים עודדו בדבריהם את חיילי פלוגותיהם, ותחרות השבת יצאה לדרך כשהחיילים עושים כל אשר ביכולתם, לנצח במלחמה זו, ובמלחמה הכללית – מלחמת הגלות. אחר כניסת הקצינים, בסיום כינוס הפתיחה, הוקרן סרטון הסברה בו הופיעו פרטי הפעילות של יום שישי והחיילים יצאו למשחק שטח מאתגר.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.