מערכת COL | יום י"א שבט ה׳תשע״ט 17.01.2019

מוסף החדשות של שבועון 'כפר חב"ד': עכשיו לקריאה און-ליין. צפו

כל מה שהתרחש בפגישה הסגורה למען קידום 'חזית דתית מאוחדת' כבקשת הרבי > רגעים מרוממים משבת מעייני ישראל עם המשפיעים הרבנים גופין ודייטש > המכתב המרגש של השליח שתרם כליה, דיווח מיוחד ממרוקו מערב ההצדעה לשליח שחגג שישים שנות שליחות > הצצה ראשונה לתכניית כינוס השלוחות העולמי, המסע השנתי של ידידי ה'רשת'. וגם: רשות הדיבור עם הרב מנחם ברוד והרב זלמן וישצקי, על סדר היום ושאר המדורים החדשותיים הקבועים > מוסף החדשות - בואו לדפדף
מוסף החדשות של שבועון 'כפר חב

כל מה שהתרחש בפגישה הסגורה למען קידום 'חזית דתית מאוחדת' כבקשת הרבי > רגעים מרוממים משבת מעייני ישראל עם המשפיעים הרבנים גופין ודייטש > המכתב המרגש של השליח שתרם כליה, דיווח מיוחד ממרוקו מערב ההצדעה לשליח שחגג שישים שנות שליחות > הצצה ראשונה לתכניית כינוס השלוחות העולמי, המסע השנתי של ידידי ה'רשת'. וגם: רשות הדיבור עם הרב מנחם ברוד והרב זלמן וישצקי, על סדר היום ושאר המדורים החדשותיים הקבועים.

לצפייה במוסף החדשות של 'כפר חב"ד' - לחצו כאן

שבועון 'כפר חב"ד' יוצא לאור השבוע עם 5 חלקים גדושים לכל המשפחה - 148 עמודים: מגזין, מוסף לנשים, מוסף לנערות, מוסף לילדים ומוסף החדשות.

כזכור
, כפי שדיווחנו, שבועון 'כפר חב"ד' ממשיך להתרחב והשיק מוסף חדשות שבועי, שירכז בתוכו את החדשות המרכזיות מהנעשה והנשמע בחסידות חב"ד, בארץ ובעולם, לצד כתבות וטורים.

מוסף החדשות יוצא לאור בשבועות אלו במהדורת פיילוט – עם הפנים לעתיד ושדרוגים רבים שבדרך – והוא מצטרף לחבילה השבועית של 'כפר חב"ד', הכוללת מגזין גדוש, מוסף האיכות לנשי ובנות חב"ד 'משפחה חסידית', מוסף הילדים המפורסם 'קינדערלאך' והירחון הפופולרי לנערות 'לבנות'.

"השקת מוסף החדשות היא צעד נוסף בהתרחבות חבילת 'כפר חב"ד' בשנים האחרונות וחלק מתנופה ניכרת בשדרוג איכות החבילה לתועלת הקוראים", אומרים במערכת השבועון הוותיק.

במערכת מציינים כי התרחבות החבילה מתאפשרת בזכות ברכותיו המופלאות של הרבי ל'כפר חב"ד'. כזכור, במכתב הנדיר לרגל גיליון החמש-מאות, כתב הרבי: "והנני שולח בזה את איחולי הלבביים וברכותי לחברי המערכת, הכותבים והקוראים של עיתון חשוב זה, שליט"א, אשר השם יתברך יצליחם ללכת מחיל אל חיל בעריכת ובהפצת העיתון ובהפצת תוכנו, שענינו הוא הפצת היהדות, תורה ומצוותי', בכלל, והפצת מעינות תורת החסידות חוצה, בפרט".

חסיד, עוד אין לך מנוי? בקליק אחד ואתה חלק מהמשפחה

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.